Vodní svět a sauny
Vodní svět a sauny

Vodní radovánky ve vodním světě

Rodinný vstup do vodního světa a saun má výhodu v tom, že Vy, jako rodiče, kteří zbožňují saunování a Vaše děti které dávají přednost vodním radovánkám můžete strávit příjemný den v aquaparku, který nabízí široké spektrum služeb. Dopřejte sobě i svým dětem velký výběr různých saun a množství vodní zábavy, která vystačí na celý den. Zažijete tak příjemný den plný koupání a saunování plný zábavy a relaxace.
 
Díky místu konání pod střechou, v aquaparku lze zážitek podniknout po celý rok. Využijte výhodného rodinného vstupu do moderního aquparku a zažijte den plný radosti. Zažijte v jediný den vlnobití, zábavné jízdy na toboganu, plavání v umělé řece a současně spoustu saunování, které má blahodárný vliv na lidské zdraví a psychiku. Po absolvování budete dlouho vzpomínat na super zábavný den plný radosti stráveny v aquaparku.

bezmocnost
pocit moci
mrazení
štěstí
zábavnost
nadšení
strach
vzrušení
nespoutanost
radost
časově náročné
náročné psychicky
adrenalin
relaxace
náročné fyzicky
sebepoznání
vědomosti
dovednosti
zručnost
rozhled
zkušenosti
pro páry
pro dospělé
pro děti
pro muže
pro ženy
pro seniory
relaxace
89%
náročné fyzicky
62%
pro páry
100%
pro dospělé
100%
pro děti
100%
pro muže
100%
pro ženy
100%
náročné psychicky
44%
strach
28%
nespoutanost
71%
radost
88%

Marcela Veverková
náročné fyzicky 74%
pro páry 100%
pro dospělé 100%
pro děti 100%
pro muže 100%
pro ženy 100%
relaxace 90%

V každé kultuře existuje určitá forma terapeutické masáže; popisy mnoha metod, které jsou používány dodnes, známe z nejstarších zapsaných lékařských textů. Čínský rukopis z roku 2700 před naším letopočtem doporučuje každé ráno provádět automasáž „proti nachlazení.